Nuk ka të ndalur për Ilirin, pas Arjolës ‘puth’ Monikën – Shqip

by admin
Spread the love

8:50 | 7 Shkurt 2022

Iliri dhe Monika janë komentuar shumë kohëve të fundit.

E gjithë kjo për raportin e tyre që shpesh afrohen e shpesh krisen mes vete, shkruan lajmi.net.

Ata kanë pasur raporte të mira që nga fillimi i edicionit por që pas një kohe filloi krisja pasi Iliri akuzonte Monikën se po mbanë anën e Donaldit.

Por përtej kësaj ata kanë rregulluar gjërat mes vete ditëve të fundit.

Gjatë ditës se djeshme, dyshja kanë qëndruar në një krevat, teksa shkëmbyen edhe ‘puthje’ e përqafime mes njëri-tjetrit.

‘E pe ça të kapme. Ishte e bukur kjo gjëja. Me mua ajo është kështu e ëmbël, me atë tjetrin je ndryshe e ke vënë re. Me mua shiko si perëndohesh’, u shprehë Iliri.

Ata kanë ‘ngacmuar’ njëri tjetrin gjatë gjithë kohës./Shqip/


Lexo lajme interesante

You may also like