“Nuk jam shumë e sigurt”, Kiara i jep një përgjigje Luizit, ja biseda mes tyre

by admin
Spread the love

Situata mes Kiara Titos dhe Luizit është ndër më të komentuarat në shtëpinë e Big Brother Albania VIP 2. Pasi fillimisht i kishte thënë që ka zero pëlqim ndaj Luizit, Kiara mund të jetë duke ndryshuar drejtim.

Kjo ndodhi pasi Luizi i shprehu që kërkon të dijë nga ajo, nëse diçka mund të funksionojë mes tyre. Përgjigjia la vend për Luizin, që të vazhdojë me këmbënguljen e tij.

“Të thashë nuk jam e sigurt”, tha Kiara që i jep akoma Luizit mundësinë për të ëndërruar një lidhje të mundshme.

Kujtojmë se Luizi vazhdimisht i ka shprehur pëlqimin Kiarës, madje iu fut edhe në krevat, një detaj që shkaktoi shumë polemika në rrjet…

You may also like