Nuk fshihen më! Beniada dhe Blerti konfirmojnë lidhjen dhe dalin publikisht

by admin
Spread the love

Edhe pse nuk kanë konfirmuar se janë së bashku, të gjitha detajet tregojnë se modelja e njohur shqiptare, Beniada Nishani dhe futbollisti e analisti sportiv, Blerti Hajdari janë në një marrëdhënie me njëri-tjetrin. E tashmë duket se ata kanë konfirmuar gjithçka në heshtje dhe nuk mund të mohojnë më gjithçka.

Nëse nuk e dini, Blerti Hajdari është vëllai i themeluesit të Fondacionit “Fundjavë Ndryshe”, teksa është edhe analist në emisionin “Procesi Sportiv”, që duket të jetë edhe “shkesi” i çiftit, pasi Beniada është moderatore në këtë emision. E duket se çifti janë njohur pikërisht këtu.

E tashmë, çifti Beniada – Blerti nuk fshihen më. Së fundmi, modelja e njohur ka publikuar një foto të partnerit të saj, ku shihet duke e ndjekur nga televizori. Në një postim në Instastory, ajo ka publikuar foton e Blertit nga emisioni “Procesi Sportiv”, duke i bërë tag edhe partnerit të saj.

Kjo foto është ripostuar më pas edhe nga Blerti Hajdari, duke konfirmuar kështu çdo lajm në rrjet. Kujtojmë që Beniada ishte e ftuar edhe në dasmën e vëllait të Blertit, Arbër Hajdari pak muaj më parë.

You may also like