Nuk folëm 11 vite, kemi qenë adoleshentë

by admin
Spread the love

Reperët e njohur shqiptaStresi dhe Noizy ka qenë dy rivalë “të përbetuar” prej vitesh. Mirëpo, vetëm sot, teksa është bërë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova”, Arkimed Lushaj, ka rrëfyer krisjen dhe më pas pajtimin me Rigels Rajkun.

Ai i ka zbuluar banorëve se 11 vite nuk kanë folur me njëri-tjetrin. Stresi ka treguar se pasi u pajtuan shumë njerëz u gëzuan.

“Na s’kemi fol për 11 vjet me Noizyn. Në atë kohë ka pas ofendime prej të dy palëve, diçka që në nuk krenohemi por shyqyr që është adoleshenca kjo.

Edhe kur jena pajtu na jon gëzuar pa fund njerëz, ama krejt qata njerëz që janë gëzuar u kon desht me na pajtu ma shpejt, ata s’janë kon njerëz të mirë”, u shpreh reperi.

You may also like