» “Nuk e njoh, më ngjan me Elvanën dhe…”- Zhaklin Lekatari ironizon hapur Efi Dhedhes/ Çfarë ka ndodhur mes vajzave?

by admin
Spread the love

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP 2” Zhaklin Lekatari së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i bjer me top”, ku ndër të tjera ka komentuar disa nga banorët e sezonit të dytë të “BBVIP”.

 

E teksa moderatori Ronaldo Sharka mbante në dorë një foto të Efi Dhedhes e pyeti atë se çfarë mendon për banoren.

Pa nguruar, Zhaku u shpreh se nuk e njeh fare, por tha se i ngjan me këngëtaren Dhurata Dora dhe Elvana Gjatën, që mesa duke e ka “thumbuar” Efin duke treguar kështu se ajo ka bërë ndërhyrje plastike.

“Nuk e njoh fare, nuk e di se kush është. Nuk e di se kush është, se mbaj mend. Nuk e di fare se kush është, më ngjan me Dhuarata Dorën dhe Elvana Gjatën, por nuk e di kush është.”

360grade.al

You may also like