Nuk e kishit parë asnjëherë kaq të ëmbël Orindën sa në urimin e ditëlindjes për Turjanin

by admin
Spread the love

Me momentet më të ëmbla të prindërimit, Orinda ka zgjedhur të urojë ditëlindjen e Turjanit.

“A nuk ishte ky viti më i bukur o dashuri? Gëzuar ditëlindjen! Më e mira nuk ka ardhur akoma”, ka shkruar ajo krah videos që ka përmbledhur çdo moment me shumë dashuri e gëzim krah njëri- tjetrit dhe Atarës.

Dyshja janë prindër tashmë dhe prej kohësh po shijojnë ndjesitë e prindërimit, nga të cilat Atara i ka dhuruar shumë gëzim./revistawho.com

https://www.instagram.com/reel/CbtCPTkg2L1/?utm_medium=copy_link

Lexo lajme interesante

You may also like