Nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot/ Bledi Mane feston ditëlindjen e tij të…

by admin
Spread the love

Prandaj edhe festa e tij e ditëlindjes kishte pikërisht temën “Big Brother VIP”.

Nga torta, te kutia e pandorës dhe zarfet duket se BBV është tashmë një pikë kyçe në jetën dhe karrierën e tij.

Gazetari i njohur shqiptar, Bledi Mane feston ditën e sotme ditëlindjen. Edhe pse nuk duket, Bledi mbush plot 50 vjeç dhe me këtë rast të veçantë ka organizuar një festë të madhe mes miqsh e personazhesh publik.

Bledi Mane u vendos ndjeshëm në qendër të mediave dhe opinionit publik pas pjesmarrjes në edicionin e dytë të Big Brother VIP, ku doli me vullnetin e tij të lirë pak javë më parë.

E për këtë arsye, edhe festa e tij e ditëlindjes kishte pikërisht temën “Big Brother VIP”. Nga torta, te kutia e pandorës dhe zarfet duket se Big Brother VIP është tashmë një pikë kyçe në jetën dhe karrierën e tij.

Sakaq, përmes një postimi në rrjete sociale, ai falënderon edhe ndjekësit e tij për urimet e tyre. “Jo keq për 50 vjeç. Sot kam ditëlindjen dhe një special e keni dhuratë nga mua për urimet, respektin, kritikat racionale dhe mbështetjen që keni treguar në çdo rast…. Ju përqafoj të gjithëve pa përjashtim se i kam krahët e gjatë”- shkruan Bledi Mane në rrjete sociale.

You may also like