Noizy ia bën vetes një dhuratë luksoze, blen një veturë të tipit Lamborghini

by admin
Spread the love

Ai është njëri nga artistët shqiptarë që ka krijuar një karrierë të bujshme profesionale.

Bëhet fjalë për reperin nga Shqipëria, Noizy, i cili njëherësh gëzon përfitime të shumta në bazë të asaj që ka realizuar ndër vitesh.

Rigels Rajku (emri i vërtetë) duket se i ka bërë një dhuratë super luksoze vetes, një veturë të tipit ‘Lamborghini’.

Këtë së fundmi e ka bërë të ditur në një postim të shpërndarë me ndjekësit në Instagram.

“Emri i saj është Alfa”, ka shkruar ai krahas postimit.

Në një tjetër postim, ylli ka publikuar edhe një bisedë me të atin nga i cili pranoi mesazhin: “Ok ok kujdes dhe e gëzofsh”.

Siç shihet, kjo veturë kap vlerën e afro 300 mijë eurove.

Sido që të jetë, reperi shquhet për një sërë hitesh që ka ka krijuar në mesin e tyre edhe bashkëpunime me disa emra të njohur.

 


Lajme interesante

You may also like