Njihuni me Samsung Galaxy Z Fold3 – Geek Room

by admin
Spread the loveFlex Mode, përdorimi i S Pen dhe kamera e fshehur nën ekran janë 3 të veçantat e Galazy Z Fold3. Shiko këtu videon e plotë nga Geek Room: …

You may also like