“Njeriu më i mrekullueshëm në botë”, Dafina Zeqiri uron nënën për ditëlindje

by admin
Spread the love

Sot (28 nëntor), Dafina Zeqiri ka uruar ditëlindjen e personit më të veçantë për të, nënës.

Nëna e këngëtares, Melihate Zeqiri po feston ditëlindjen, dhe përmes një postimi në Instagram këngëtarja i ka bërë një dedikimi të ndjerë.

“Gëzuar ditëlindjen njeriut më të mrekullueshëm në botë, nënës time. Të dua shumë”, ka shkruar këngëtarja bashkangjitur me një fotografi të së ëmës.

Ndërkohë, kujtojmë që në albumin e fundit të artistes “Dafina Moj”, ai solli bashkëpunim me të njëjtin titull me nënë e saj.

Albumi i ri i Dafinës u lansua në fillim të muajit tetor dhe përfshin bashkëpunime të shumta me disa prej artistëve më të suksesshëm në vend.

Këngëtarja disa nga projekte i solli të vizuelizuara edhe me klipe si: “Karma”, “Vet e lype”, “Murder on the dancefloor” dhe “Ti dho krejt”.


Lajme interesante

You may also like