një shije më ndryshe në Prishtinë

by admin
Spread the love

Jo vetëm shije por edhe kreativitet, një pjatë që merr vëmendjen dhe na bën edhe më të uritur, sigurisht se ndodhë në “Bagolina eatery”, e cila sjellë një frymë ndryshe në fushën e gastronomisë, shkruan Kosovarja.

Mëngjesin, drekën dhe darkën, të cilat për ju do të përgaditen me shumë dashuri dhe kujdes nga stafi i Bagolina, do t’i shijoni ndryshe nga çdo vend tjetër.

E gjithë kjo si ide e pronarit Petrit Kllokoqi i cili njeh mjaft mirë gastronominë.
Çdo tavolinë rikujton mesazhin e famshëm se ushqimi është art, e këtë e shohim që nga mënyra se si servohet.

@bagolinaeatery do të shihni imazhet e ndryshme të ushqimeve, koktejeve, ambientit e madje edhe stafit shumë pozitiv që bëjnë çdo klient të shijojë më të mirën e mundshme nga gjithçka që ofrohet në menu.

“Bagolina” mund ta gjeni nè Aktash tek rruga B, në Fushë Kosovë, ndërkaq e juaja mbetet ta vizitoni dhe bindeni në shijen e veçantë, të përgaditur enkas për ju./Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like