Një lidhje shkon në martesë, astrologia Meri ka lajme të mira për këtë shenjë horoskopi

by admin
Spread the love

Fillon nje energji e re perpara sado qe e kaluara eshte nje kurth i veshtire paralajmeron Meri.

Dashi-Jeni ne qender te rrugeve komunikuese dhe vepruese. Mjafton te perballeni me nje person nga e kaluara dhe t’i jepni rendesi dhe mund te humbni. Ne te kundert po vazhduat perpara e keqja zhduket si me magji

Demi-Kujdes nga inatet dhe problemet e se kaluares ne lidhje me punen dhe shendetin nese keni lindur ne dhjetediteshin e trete te shenjes tuaj. Por gjithsesi jeni ne nje fillim te ri pune dhe lidhjeje te gjate ne martese me dike qe keni shume vite qe njiheni ose me dike me te madh ne moshe e ne reputacion

Binjaket-Nese e lini pas te kaluaren ne ceshtjet erotike ku dikush ju eshte bere shume stresant dhe xheloz, do arrini te shikoni nje mundesi te re qe keni para jush dhe nje fillim te ri ne biznes

Gaforrja-Nje projekt ambicioz i se kaluares do tregoj qe ishte gabim, por qe e keni te veshtire te terhiqeni tashme nga ky projekt i gabuar. Cdo gje e ka nje cmim dhe ky moment do tregoje pikerisht kete cmim. Por ka shume shprese per fillime te reja dhe siguri ekonomike

Luani-Do keni nje takim me fat qe do sjell nje marreveshje te mire dhe afatgjate ne lidhje me nje plan apo qellim tuajin ne bashkepunime .Por mund te vendosni edhe per nje marredhenie ku do perqendroheni totalisht ne te tashmen dhe te ardhmen

Virgjeresha-Nje dallge e bukur ngrihet rreth jush dhe ju mund te beni serf po te doni qe ta shijoni. Por kjo mundesi mund te jete edhe ne lidhje me ekonomine dhe punen. Te lindurit ne dhjetediteshin e trete mund te kene probleme me ekonomine dhe punen

Peshorja-Do jeni dy anet e nje medalje ku pamja e pare ju con direkt ne sukses personal dhe ne sukses ne jeten erotike, kurse pamja e dyte eshte me e fshehte dhe me nje te kaluar qe ju sjell probleme

Akrepi-Do t’i ndikoni vete verprimet dhe diskutimet e te tjereve. Do ta keni kete mundesi pasi energjia qe disponimi eshte ne nje drejtim ku te tjeret vetem mund te pershtaten dhe jo te kundershtojne

Shigjetari-Nje lajm i mire per qellimet tuaja dhe per ekonomine tuaj. Nje marreveshje do jete shume e frytshme dhe nje vendim per te vepruar shpejt ne nje ceshtje erotike do jete i favorshem

Bricjapi-E kaluara ju frikeson dhe ju ka lene nje traume sidmos ne lidhje me nje martese apo marrdhenie e cila mendoni se ju perket. Por mos u merrni me veten pasi dikush po ju thur nje prapaskene ne pune

Ujori-Ju jeni persona qe funksiononi me te ardhmen duke bere te duket sikur e kaluara nuk ka ekzistuar. Per ju sot e ardhmja do sjell nje lajm te mire ekonomik e ligjor. Kujdes problemet familjare

Peshqit*Situatat jane me te forta nga sa ju mund te deklaroni dhe te mbani. Kjo do te thote qe mund te hidhni gurin dhe te fshihni doren. Nese jeni te lindur ne dhjetediteshin e pare dhe te dyte do keni fat nese jeni lindur ne dhjetediteshin e trete pak veshtire.

You may also like