Një lepurushe që tymos duhan si Oriola

by admin
Spread the love

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, na ka mësuar me imazhet e saj atraktive e që shpesh herë nuk lë vend edhe për imagjinat.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell fotografi, kështu ka marë vëmendje edhe me dukjen e fundit për festën e “Halloween”, shkruan “Kosovarja”.


Modelja ka realizuar një fotosesion mahnitës të cilin e ndau në llogarinë e saj Instagram për mbi 6 mijë ndjeksit e saj.

Veshur me të brendhshme të zeza që i thksonin linjat trupore modelja i kishte kombinuar me një mask që ia mbulonin gjysmën e fytyrës dhe mbi kokë kishte të vendosur veshë të gjatë që e bënte të dukej si lepur.

Bukuroshja e shëndrrua në një lepurushe të zezë që tymos duhan e cila kishte bërë disa poza tërheqëse të tilla.

“Gëxuar halloween-in lepurusha 🐰”, kishte shkruar në mbishkrimin e imazheve ku vënte në pahë fizikun e saj bombë’.


Lajme interesante

You may also like