Një javë para protestës ndërkombëtare, Berisha njofton lëvizjen e fundit

by admin
Spread the love

Kryedemokrati Sali Berisha ka thirrur një komunikim me qytetarët vetëm një javë para mbajtjes së protestës së 12 nëntorit, ngjarje e paralajmëruar nga Opozita. Në një postim në Facebook, Berisha shkruan se nesër, në orën 12:00, do të jetë në një bashkëbisedim LIVE në Facebook. Ai u kërkon qytetarëve që t’i bëjnë pyetje e të diskutojnë në lidhje me gjithçka që e shqetëson.

“Të dashur miq. Nesër në orën 12.00 do të jem në një bashkëbisedim LIVE me ju në Facebook. Jam i hapur për pyetjet tuaja dhe diskutimit mbi temat që ju shqetësojnë. Shihemi këtu nesër!”- shkruan Berisha.

Lexo lajme interesante

You may also like