Një fshat të tërë ngatërroi, por si përfundim Trixa e tha vetë që ishte në Dubai

by admin
Spread the love

Me disa foto dhe video krah Anxhelina Hadërgjonaj, Beatrix Ramosaj na tregoi se vërtetë ka ikur nga Shqipëria për ca ditë pushimi dhe destinacioni ka qenë Dubai. Ajo tregoi pak nga pushimet e saj, të cilat thuhet se i mori kur në BBV ndodhi një situatë goxha e komplikuar që e bëri të mos shkonte në shtëpi për të takuar banorët. Krah postimeve, ajo u shpreh se po kthehet në shtëpi. “Thjesht duro zemër. Po vi në shtëpi”, shkroi këngëtarja.

Gjatë ditës së sotme, Betarix ka postuar edhe një video të Donaldit ku kërkon që të votohet nga fansat. Ajo vazhdon ta mbështesë partnerin e saj nga jashtë shtëpisë dhe rikthimi i tanishëm fill para finales, mbase nënkupton se do jetë në studion e madhe kur të shpallet fituesi./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like