Një flirt po noton në ujërat e BB

by admin
Spread the love

Flirtime e përqafime shohim çdo ditë e më shumë në Big Brother, por një masazh relaksues e ka marrë sot Einxhel Shkira. Në videot e publikuara në rrjetet sociale kemi parë Kledin duke masazhuar Einxhelin.
Dyshja e njohur kanë patur herë pas here “flirte” të vogla duke shprehur të dy dëshirën për t’u bërë prindër, por ky moment paksa intim dhe special, ka nxitur goxha komente për një ndjenjë që mbase po lind mes tyre.
Për Kledin thashethemet thonë se është në lidhje dashurie jashtë shtëpisë, ndërsa sa i takon Einxhelit ajo e ka thënë në disa intervista që është beqare. Sesi do e marrë partnerja e supozuar e Kledit këtë situatë nuk e dimë, por mbetet për t’u parë nëse do ketë ndonjë reagim./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like