Një dashuri si e Mikes për Lutën, i dedikon atij këngë për ditëlindje

by admin
Spread the love

Mika Haziri ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Mirëpo, rikthimi e saj e ka bërë në një ditë të veçantë për të dhe familjen e saj.

Sot feston ditëlindjen Lutfiu, i cili pranoi befasinë më të mirë nga bashkëshortja.

Për 51 vjetorin e ditëlindjes, ajo i dedikoi një këngë “Gëzuar ditëlindja”, duke u shprehur që edhe pas 26 viteve që janë bashkë ende e don dhe se dashuria nuk humb asnjëherë.

Në një intervistë në T7, ajo tha se këtë këngë ka kohë që ia kishte kërkuar bashkëshorti, por që kishte pritur momentin e duhur për rikthim.

Gjithashtu shtoi se ka gati disa projekte të reja, që do të lansohen së shpejti.


Lexo lajme interesante

You may also like