Një çift i ri në showbizin shqiptar

by admin
Spread the love

Modelja Dorina Gegiçi dhe menaxheri Denis Avdiu kanë pranuar se janë në një lidhje. Ndonëse thashethemet kishin kohë që qarkullonin, duhej ditëlindja e modeles që çifti më në fund të pranonin se janë bashkë.

Denisi, menaxher i këngëtarit Butrint Imeri, publikoi në Instagram një foto me modelen dhe e uroi për ditëlindje duke e shoqëruar postimin me zemër.

Dorina e ripostoi foton me fjalët “Të dua”, duke konfirmuar kështu lidhjen e dashurisë.

Lexo lajme interesante

You may also like