Një Beatrix thotë “po, u ndava me Donaldin”, një Beatrix thotë “është montazh”

by admin
Spread the love

Në vetëm pak sekonda, me një foto në ‘Instastory’ Beatrix ka pranuar ndarjen nga Donaldi duke thënë se u dashurua, por ai i tha: “humbjen e kam nga ty”.
“Përshëndetje yjet më të bukur! Besoj që gjithë nga ju e kani parë storyn tim të fundit në Instagram, dhe Po, u ndava nga Donald Veshaj. Shumica nga ju më gjykuat, më keni sharë, ofenduar, por nuk e kuptuat se çfarë ka ndierë kjo vajzë e pafajshme, e cila nuk e ndau askënd nga askush por vetëm dashuroi. Nuk e pata përkrahjen e juaj, unë luftova për dashurinë, por ai që dashurova më tha “humbjen e kam nga ty”… Unë besoj që të gjithë ju morët  atë që dëshiruat, shpresoj që me kalimin e kohës do e shihni se kë person përkrahët dhe kë person gjykuat. Dashuri dhe mirësi për ju”, shkruhej në storyn e publikuar.
Megjithatë në pak sekonda Beatrix e ka përgënjeshtruar lajmin, duke thënë se është momtazh dhe se ajo nuk e ka publikuar diçka të tillë./revistawho.com

You may also like