Nga “Përputhen” në “Big Brother”, Antonela bën lëmsh banorët e shtëpisë

by admin
Spread the love

Ajo u bë e famshme në formatin e dashurisë “Përputhen”, pavarësisht që nuk arriti të përputhej me ndonjë nga konkurrentët

Vajza nga Shkodra e cila ka jetuar në Itali, Antonela Berisha, së fundmi është bërë pjesë e Big Brother Albania VIP.

Ka pak javë që ka hyrë dhe loja që ka zgjedhur të luajë, po shkakton debate të forta në shtëpi.

Ajo ka marrë me radhë të gjithë banorët, duke i provokuar e duke i nxjerrë nga vetja.

Disa nga banorët me të cilët ajo ka pasur debatë janë: Arjola, Sara, Dj PM, Dj Dagz e së fundmi edhe Big Mama.

Loja e saj po pëlqehet nga publiku, pasi duke i vënë në siklet banorët e tjerë krijohen situate interesante për njerëzit që i shohin nga jashtë.


Lexo lajme interesante

You may also like