Nëse ti refuzon vajzat tjera unë deklarohem për ty – Shqip

by admin
Spread the love

22:12 | 20 Nentor 2021

Alvisa sonte është rikthyer në Përputhen Prime.

Konkurrentja më e zëshme e cila ka bërë nam kohët e fundit me historinë e saj me Hysenin është rikthyer sërish në program, shkruan lajmi.net.

Pas dy javësh ajo ka vendosur të përballet jo vetëm me publikun por edhe me Bashkimin ku kanë diskutuar gjatë së bashku.

Alvisa i tha Bashkimit se nëse ai refuzon vajzat tjera ajo deklarohet për të.

Ndërkohë në një moment tjetër Alvisa i thotë Bashkimi se më ka marrë malli shumë për ty, por ky i fundit tha se është tejet konfuz dhe dëshiron që rikthimi i saj të jetë i sinqertë./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like