Nëse kaloni mesin e fushës me top në këmbë, quhet gol –


Ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Andi Lila ka treguar prapaskenat dhe ironinë e një ndeshjeje me Spanjën. I ftuar në emisionin “Top Arena”, ai tregoi komentin që kishte bërë kapiteni i kundërshtarëve, Sergio Ramos ndaj tyre.

Lila tregon se ishte Ansi Agolli, ai që bisedoi me kundërshtarin dhe më pas u tregoi shokëve të skuadrës komentin e Ramosit.

Mbas ndeshjes me Spanjën ne u futëm në dhonmat e zhveshjes, ishim me kokat ulur. U fut Ansi Agolli, na tha çuna takova Sergio Ramosin, na tha në pjesë të dytë po kaloi ndonjë mesin e fushës me top në këmbë, quhet gol,”-tregoi Lila.

g.kosovari

 

Leave a Reply