Ne jemi të sigurt se Blendi Fevziun nuk e keni parë asnjëherë kështu me të bijën

by admin
Spread the love

 

Blendi Fevziun e kemi parë rrallë kaq larg nga imazhi serioz i gazetarit me kostum dhe kollare. Dhe personi i vetëm që e nxjerr nga vetja duket se është vajza e vogël, Alis.
Në videon që ai ka postuar para pak orësh, shihet teksa po argëtohet me të duke luajtur një lojën me hedhje në rrugicat e Pragës.
Blendi Fevziu është babai i dy vajzave, Michel dhe Alis.
Në Instagramin e Blendit kemi parë shpesh foto që i poston më së shumti me të voglën Alis duke na treguar edhe aventurat e bukura që kalojnë së bashku./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like