Në 35 vjetorin e lindjes, Valdrin Sahiti ia publikon videon më provokuese Elvana Gjatës – Shqip

by admin
Spread the love

21:15 | 3 Shkurt 2022

Artistja shqiptare sot feston ditëlindjen.

Ndërkohë, Elvana Gjata mori urime të shumta nga miqtë, kolegët, bashkëpunëtorët dhe fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Një urim nuk kishte se si mos ta bënte, bashkëpunëtori dhe miku i saj, dizajneri i modës Valdrin Sahiti.

Ai ka ndarë disa momente kur kanë punuar bashkë me këngëtaren e cila shihet me veshjet e ndryshme të punuara nga ai.

Një video e këngëtares merr vëmendja e cila shihet se është xhiruar nga lart teksa i ka ekspozuar gjoksin joshës dhe pjesën e tonifikuar të barkut.

Postimi i dizajnerit në vazhdimësi, përmban edhe disa video tjera me të cilat ai ka zgjedhur t’i urojë ditëlindjen./Shqip/


Lexo lajme interesante

You may also like