Ndryshon kalendari i javës së 12-të të Superiores

by admin
Spread the love

Ka pësuar një ndryshim kalendari i javës së 12-të të Abissnet Superiore, kampionat që transmetohet live dhe ekskluzivisht në Oversport dhe Tibo.

Sfida Egnatia-Laçi, që ishte programuar për tu zhvilluar ditën e shtunë në orën 13:00, spostohet të dielën në po të njëjtën orë.

Me ndryshimin e ri, Superiorja do të luhet në tre ditë. Të shtunën do të luhet klasikja, Vllaznia-Tirana. Tre sfida do të luhen të dielën, ndërsa të hënën derbi Teuta-Erzeni.

Superiore / Java e 12-të

E shtunë 12 nëntor

Vllaznia-Tirana                   13:00 (Selman Stërmasi)

E dielë 13 nëntor

Egnatia-Laçi                        13:00

Partizani-Bylis                    13:00 (Kompleksi Partizani)

Kastrioti-Kukësi                13:00 (Kamëz)

E hënë

Teuta-Erzeni                      13:00 (Rrogozhinë)

Lexo lajme interesante

You may also like