Ndodh e papritura gjatë takimit të Sali Berishës në Gjirokastër (FOTO)

by admin
Spread the love

Gjirokastra ishte qyteti i radhës që priti ‘Foltoren’ e Sali Berishës, i cili ripërsëriti edhe një herë të gjitha akuzat dhe arsyet që sipas tij duhet të mblidhet Kuvendi i PD dhe të shkarkohet Lulzim Basha, personin që e solli vetë dhe vendosi në krye të partisë që themeloi në 1990.

Por një e papritur ka ndodhur gjatë takimit.

Në lokalin ku Sali Berisha kishte organizuar foltoren me demokratët e Gjirokastrës, ka patur shkëputje të energjisë elektrike për pak çaste.

Kjo ka sjellë irritimin e pjesëmarrësve në këtë mbledhje, të cilët nisën të brohorisnin emrin e ish-kryeministrit, në shenjë mbështetje.

FOTO:

Lexo lajme interesante

You may also like