Ndalet ndeshja Watford – Chelsea, kjo është arsyeja

by admin
Spread the love

Takimi mes Chelseat dhe Watfordit është ndalur, kjo për shkak të një problemi shëndetësor me njërin nga tifozët në tribunë, njofton Insporti.

Lojtarët e Watford dhe Chelsea tani janë larguar nga fusha e Vicarage Road për një pushim, derisa stafi mjekësor të merret me incidentin në tribunën e Graham Taylor.

Chelsea është mysafir i Watfordit në Vicarage Road Stadium, ku zhvillohet ndeshja e xhiros së 14-të në Ligën Premier.

/Insporti

Lexo lajme interesante

You may also like