Ndahet dhe një tjetër çift showbizi

by admin
Spread the love

Mediat e huaja raportojnë se komediani Trevor Noah dhe Minka Kelly janë ndarë pas gati dy vitesh lidhje. “Minka është beqare tani”, tha një burim për People duke shtuar: “Ajo është shumë e lumtur. Do të preferonte të ishte beqare sesa të humbiste kohën e saj me djalin e gabuar”.

Trevor dhe Minka filluan të takoheshin në vitin 2020 dhe asokohe u tha se dyshja kishin diçka serioze. Madje një vit më pas, Noah investoi 27.5 milionë dollarë në një rezidencë duke bërë plane për një të ardhme së bashku, por mesa duket nuk shkoi kështu.

 

Lexo lajme interesante

You may also like