Na kishin dhënë vetëm lajmin, fotoja e parë shtatzënë e partneres së Shpat Kasapit

by admin
Spread the love

Pak orë më parë Selvija, partnerja e Shpat Kasapit ka publikuar foton e parë në profilin e saj ku tregon barkun e rrumbullakosur.  Ndryshe nga fotot e zakonshme që kemi parë, ajo ka zgjedhur të publikojë hijen e trupit në mur ku barku dallohet qartë.

“Nuk ka pasuri më të madhe sesa, përveç zemrës tënde, brenda teje të të rrahë dhe një zemër e vogël. Lus Zotin që çdo femër të përjetojë këtë ndjesi”, shkroi Selvija krahas imazhit.

Pak javë më herët, Shpat Kasapi zbuloi se ai dhe partnerja e tij, janë në pritje të fëmijës së parë. Çifti e kishin shprehur prej kohësh këtë dëshirë, e cila u bë realitet së fundmi./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like