Mozzik në shtrat me ish konkurrenten e “Love Story” – Shqip

by admin
Spread the love

21:11 | 23 Tetor 2021

Mozzik po shijon suksesin e bashkëpunimit me Noizyn.

Së fundmi dy reperët shqiptarë kanë publikuar projektin e tyre të fundit muzikor me titull “Bonjour Madame”, e cila u kthye menjëherë në hit dhe arriti 1 milionë shikime për 24 orë, shkruan lajmi.net.

Projekti u realizua me videoklip ku në të mori pjesë modelja e njohur shqiptare e cila u pa shumë e afërt me Mozzik.

Me siguri disa prej jush e keni njohur vajzën që u shfaq në shtrat me Mozzik, pasi që nuk është hera e parë që ajo shfaqet në ekran.

Modelja është Suela Karaj e cila ka marrë pjesë disa muaj më parë në programin e dashurisë, “Love Story”./Shqip/

Lajme interesante

You may also like