Mozzik ndanë me fansat imazhin më qesharak të Hanës

by admin
Spread the love

Reperi Mozzik numëron mbi një milion ndjeksa në Instagram, e gjithë kjo për shkak të karrierës dhe duke qenë i afërt me publikun.

Ai është mjaft aktivë në rrjete sociale ku përveç se poston imazhe nga jeta profesionale nuk mungom edhe me ato nga përditshmëria.

Artisti siq e dimë është baba i një vajze, Hanës, me reperen, Loredana Zefi, shkruan “Kosovarja”.

Hanën ndryshe e quajnë edhe “Mozi i vogël”, duke qenë se vogëlushja i ka ngjarë me të gjitha mimikat të atit.

Së fundi, artisti ka bërë një bisedë me fansat e tij të cilët i kanë kërkuar të postoj një fotografi me të bijën.

Kështu, reperi ndau një imazh mjaft qesharak të së voglës ku ajo shihet të ketë qenë duke ngrënë ushqim.

Dhe derisa ishin duke folur me kamerë artisti e ka kapur momentin kur Hana ka përlyer gjithë gojën e saj.


Lexo lajme interesante

You may also like