Motrat Behluli shkëmbejnë pamjen e jashtme për Halloween, cila është cila

by admin
Spread the love

Motrat Behluli tanimë kanë një emër mjaft të shquar në estradën shqipatrë.

Falë zërit dhe stilit të veçantë kanë një publik që i mbështetin fort, shkruan “Kosovarja”.

Gresa Behuli dhe Besiana Behluli ngjasojnë po ashtu mjaft shumë nga dukja e tyre fizike siç shihet edhe në imazh ato kanë edhe sytë ngjyrë të kaltërt dhe ajo që i dallon janë ngjyra e flokëve.

Kështu së fundi për festën e ‘Halloween”, motrat Behluli kanë vendosur të shkëmbejnë me njëra tjetrën pamjen e tyre të jashtme.

Duke u bërë Besiana – Gresa dhe Gresa – Besiana, ato ndryshuan ngjyrën e flokëve që nuk dallohen fare se cila është cila.

A mund ti dalloni ju?!

Kujtojmë se së fundi, dyshja kanë publikuar një projekt muzikorë së bashku me titull “Numero uno”.


Lajme interesante

You may also like