Moti sot | Shqip

by admin
Spread the love

Mëngjesi do të jetë më i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell dhe relativisht dhe ngrohtë me erë të dobët nga drejtime të ndryshueshme.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -5 deri në 1, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 14 deri në 19 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të zbresë deri në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 18 gradë.Artikulli paraprakPër çfarë u pajtuan Kosova dhe Serbia në Ohër?
You may also like