Mos u lutni vetëm kur jeni n’ telashe

by admin
Spread the love

Donjeta Kasumi e njohur për publikun si kallashi, ka treguar se është besimtare në zot dhe bënë lutje.

Së fundi, ka dhënë një këshillë të tillë që ka të bëjë me lutjet, shkruan “Kosovarja”

Vallëtarja ka shkruar një status në InstaStory ku ka këshilluar ndjeksit e saj të bëjnë lutje edhe në telash por edhe n gëzim.

“Mos u lutni vetëm kur jeni në telashe, lutuni edhe kur jeni mirënjohës”, ka qenë shkrimi i kallashit.

Kjo nuk është hera që ajo bënë statuse të tilla ku tregon se bënë falënderim dhe lutjë të tilla pas qdo gjëjë që i ndodh asaj.

Ndryshe, ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri por që në rrjetet sociale nuk mungonë dhe është mjaft aktive.

 


Lajme interesante

You may also like