Mos e humbisni Marinën duke sfiluar para syve të ajkës së modës botërore

by admin
Spread the love

Marina Vjollca ka hapur sonte sfilatën e Elisabetta Franchi në javën e modës në Milano. Moderatorja ka sfiluar me një fustan në ngjyrë të zi, getat e zeza dhe ‘make up’ me buzët e kuqe.

“@elisabettafranchi të dua. Milano java e modës, vjeshtë dimër 2022-2023”, ka shkruar Vjollca krah videos ku shfaqet gjatë sfilatës.

Prezent në këtë ditë të veçantë për Marinën ka qenë edhe Getoari me Luanën, të cilët e kanë shprehur krenarinë në postimet individuale në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Marina është ambasadore e linjës së veshjeve Elisabetta Franchi edhe në Shqipëri./revistawho.com

https://www.instagram.com/reel/CaaVe3XofFP/?utm_medium=copy_link

Lexo lajme interesante

You may also like