Mori kritika për skenën ku godet vajzën në klip, Butrint Imeri merr këtë vendim

by admin
Spread the love

Butrint Imeri është njëri nga artistat që në qdo projekt muzikorë arrin me miliona klikime dhe pëlqime.

Kënga e tij e fundit që ka lansuar është “Ku Ku”, e cila për vetëm 5 ditë publikim ka arritur mbi 5 milion klikime, shkruan “Kosovarja”.

Me një tekst kushtuar dashurisë videoklipi i saj fillon derisa këngëtari është në veturë dhe krahë tij është e ” e dashura e tij”.

Derisa janë duke debatuar në një moment Butriniti e godet në fytyrë, veprim i cvili u kritika ashpër për sjelljen edhe pse ishte vetëm veprim vetëm për klipin e këngës.

Pas kritikave të shumta ka vendosur që pjesën kur e godet protagonisten e klipit e  ka ndryshuar duke vendosur të shfaqë logon e kompanisë që i ka realizuar klipin.


Lajme interesante

You may also like