Morena Taraku tregon asetet trupore në jumpsuitin e zi

by admin
Spread the love

Këngëtarja, modelja dhe tani biznismenja e njohur kosovare e cila ka kohë që jeton në Turqi, ka tërhequr sërish vëmendjen e ndjekësve në instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar disa instastory ku ka treguar linjat e bollshme trupore në jumpsuitin e ngjitur për trupi.


Padyshim që në rastet e tila Morena merr tejet vëmendje e komentohet shumë nga fansat e saj të cilët i duan shumë këto paraqitje të zjarrta.

Ndryshe, ditë më parë në mediat turk dhe ato shqiptare ka qarkulluar lajmi se Morena është në lidhje me këngëtarin dhe aktorin turk Berdan Mardinin./Shqip/

Lajme interesante

You may also like