Morena Taraku në lidhje me aktorin turk 43 vjeçar – Shqip

by admin
Spread the love

8:27 | 9 Nentor 2021

Foto: Instagram

Morena Taraku, e cila është shpeshherë në agjendë me postimet e saj në rrjetet sociale, këtë herë është folur për dashurinë me Berdan Mardinin.

Fakti që inicialet e saj ishin në krevat në postimin e saj surprizë për ditëlindjen për të dashurin e saj i dha dashurinë e tyre, transmeton lajmi.net.

Pas këtij zhvillimi, jeta e Morena Tarakut u bë kuriozitet. Pra, kush është Morena Taraku, sa vjeç është, nga është?

Thuhet se lidhja me Morenën vije pas përfundimit të martesës 10-vjeçare të Mardinii me Fatoş Yelliler.

Është pohuar se Berdan Mardini, i cili u nis drejt një dashurie të re me artisten kosovare të R&B-së me famë botërore Morena Taraku, i tha rrethit të tij të ngushtë:

“Ndjenjen e dashurisë e kam përjetuar vërtetë te Morena. Jam shumë i lumtur që jam me të dhe gjeta sërish jetën me të”.

Ditë më parë Berdan Mardini festoi ditëlindjen e 43-të, teksa u zbulua se organizimin surprizë e ka organizuar Morena Taraku.

Kujtojmë se Berdani është aktor i njohur në Turqi.

Theksojmë se Mardini dhe Morena janë fqinjë me njëri-tjetrin, fakti që të dashuruarit e freskët jetojnë në të njëjtin vend ishte një çështje tjetër e jashtëzakonshme. /Shqip/

 

Lexo lajme interesante

You may also like