Morena Taraku me fjalë mbështetëse për Adriana Matoshin

by admin
Spread the love

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura në vend.

Ditën e djeshme ajo postoi një status në llogarinë e saj në Facebook që tronditi të gjithë.

Aktorja para 9 viteve është përballur me një sëmundje shumë të rëndë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka vuajtur nga tumori në tru dhe prap pas 9 viteve ajo po përballet përsëri me po të njejtën sëmundje.

Të shumtë ishin ata që i dhanë forcë aktores dhe e përkrahën duke i dhënë forcë për të mos u dorëzuar.

Njëra ndër ta ishte edhe Morena Taraku.

Pak minuta më parë ajo postoi një foto të aktores duke e shoqëruar me fjalët më të ndjera dhe mbështetëse për të. /Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like