Monika Lubonja i vetmi “VIP” brenda shtëpisë së “Big Brother”

by admin
Spread the love

Monika Lubonja, ikona e kinematografisë shqiptare, ndër vite e ka dëshmuar që nuk është aktorja politikane, psikologe, “gjithologe”.

As që i ka interesuar ndonjëherë ta bëjë “të diturën apsolute” në intervista, e as që po e bënë në “Big Brother VIP”.

Në të vërtet, Monika Lubonja është personazhi i vetëm brenda këtij formati që e posedon bindshëm epitetin “VIP”, si person shumë i rëndësishëm i botës së artit dhe ikonë e bukurisë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo po bëhet një influencere e denjë edhe sa i përket stilit të përditshëm, modern, por edhe atij elegant.

Se ajo është bukuri e pa perëndueshme, e dëshmojnë edhe këto fotografi. /Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like