Monika Kryemadhi me Sashën në krahë, ju uron një të dielë të ngrohtë, pavarësisht ditës së zymtë dhe me shi

by admin
Spread the love

Ish-kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, uron ndjekësit e saj në rrjetet sociale, të kenë një të dielë të ngrohtë, teksa pozon e qeshur me macen në krahë.

Sasha është macja e famshme e ish-presidentit Ilir Meta, që prej vitesh tashmë është pjesë e pandashme e familjes së tyre.

“Edhe pse sot është një ditë e zymtë dhe me shi, ju uroj një të dielë të ngrohtë, me dashuri e plot diell pranë familjeve tuaja”, shkruan Kryemadhi.

Postimi i Kryemadhit:

“Edhe pse sot është një ditë e zymtë dhe me shi, ju uroj një të dielë të ngrohtë, me dashuri e plot diell pranë familjeve tuaja”, shkruan ajo.

You may also like