Monika e kthen në fituese shprehjen: “Dhe bakllava dhe kadaif”

by admin
Spread the love

Me një video në llogarinë e saj, Monika ka treguar se shprehjen që u kthye në një meme, “Dhe bakllava dhe kadaif”, ka ditur ta përdorë më së miri, ndonëse të tjerët e përdorën kundër saj. Monika ka publikuar pamjet brenda një dyqani ëmbëlsirash duke ndarë veçanërisht edhe bakllavanë edhe kadaifin.

Ndonëse ndjekësit patën një sërë komentesh për raportin e saj me Ilirin dhe Donaldin, Monika ka treguar se e ka marrë shumë me sportivitet situatën, e madje po nxjerr edhe të ardhura prej saj. Me pamjen sportive dhe simpatike, Monika i ka zhvlersuar situatat brenda shtëpisë, pasi jashtë saj ngjarjet vazhdojnë me humor dhe pozitivitet./revistawho.com

https://www.instagram.com/reel/CaZVPeaonBs/?utm_medium=copy_link

!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?

n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;

n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;

t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,

document,'script','//connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');

fbq('init', '940640112677265');

fbq('track', "PageView");

You may also like