Momenti kur Iliri ia prek të pasmet Arjolës në Big Brother VIP

by admin
Spread the love

Momenti kur Iliri ia prek të pasmet Arjolës në Big Brother VIP

Tanimë banorët e Big Brother VIP kanë personazhet më të komentuar të momentit.

Çdo lëvizje, sado e vogël brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, kthehet temë diskutimi edhe në rrjete sociale.

Por, së fundmi një video e balerinit shqiptar, Ilir Shaqiri dhe aktores nga Tropoja, Arjola Demiri, është bërë virale në internet.

Gjatë spektaklit të së martes, në një moment, derisa po ndodheshin në dhomën e grimit, kamerat kanë kapur Ilirin teksa e godet Arjolën në të pasme.

Kjo video ka marrë komente negative nga ndjekësit, të cilët e kanë cilësuar si aspak të drejtë këtë gjest të balerinit kundrejt aktores.


Lexo lajme interesante

You may also like