Momenti i aksidentit tragjik në Los Angeles (VIDEO)

by admin
Spread the love

Gjatë persona mbetën të vdekur pas një aksidenti trafiku në Los Angeles, prej tyre katër të rritur, një fëmijë dhe një fëmijë i palindur.

Ndërkaq, mësohet se nga ky aksident shtatë të tjerë kanë mbetur të lënduar.

Në aksidentin që ngjau në regjionin Slauson Avenue dhe South La Brea Avenue, afër Ladera Parkut, gjashtë vetura u përplasën me njëra tjetrën pasi që një veturë e markës Mercedes Benz po vozitej shpejtë  dhe nuk vazhdoi të  lëvizte edhe në dritë të kuqe, dhe si pasojë e pëprlasjes erdhi te zjarri.

Departamenti i zjarrfikësve e ka konfirmuar vdekjen e gjashtë personave, ndërkaq shkaku i përplasjes do të hetohet.

Lexo lajme interesante

You may also like