Moment nga përformimi i Dua Lipas  në Sunny Hill (FOTO)

by admin
Spread the love

Pas shumë orë pritjesh, këngëtarja Dua Lipa u ngjit në skenën e festivalit të njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill.

Me këtë rast ajo plotësoi dëshirën e shumë fansave të saj për ta parë nga afër atë.

Nën atmosferën e elektrizuar, këngëtarja kosovare me famë botërore paraqitjen nëskenë e nisi me këngën e saj “Physical”.

Festivali i njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill, po mbahet në Parkun e Gërmisë dhe do të zgjas katër ditë nga 4 gushti e deri më 7 gusht.

Sponsor medial i kësaj ngjarje madhështore është Klan Kosova.

Ndërkaq sponsor të tjerë janë: Prince Cafe, Comodita dhe Artmotion, njofton Klankosova.tv.

 

Lexo lajme interesante

You may also like