Modelja shqiptare godet me shuplakë Olti Currin

by admin
Spread the love

Një ngjarje që ndodhi para pak ditësh në ndarjen e çmimeve “Oscar” mori vëmendje nëpër të gjitha mediat dhe rrjete sociale. Ishte video e momentin kur Will Smith goditi me shuplakë Chris Rock, pasi ky i fundit bëri shaka me Jada Pinkett Smith.

Arsyeja e kësaj goditje ishte një shaka e Chrisit për modelin e flokëve të Jadës e cila vuan nga alopecia, një çrregullim autoimun.

Opinionisti, Olti Curri gjatë ditës së ka vendosur që me humor të sjell këtë skenë sërish.

Ai publikoi një video në rrjetin social “Instagram” me Dorina Memën, ku kjo e fundit e godet Oltin pasi opinionisti thotë se fitnesi e ka mërzitur.


Lexo lajme interesante

You may also like