Modelja gjermane s’ftohet në dasmën e shoqes pasi dukej shumë bukur me fustanin e disenjatores kosovare – Shqip

by admin
Spread the love

15:22 | 18 Dhjetor 2021

Një modele gjermane ka pohuar se nuk është ftuar në dasmën e shoqes së ngushtë, sepse nusja mendonte se ‘dukej shumë mirë’ në fustanin e saj, pavarësisht se kishte zgjedhur dizajnin për të personalisht.

Gruaja, e cila quhet Alena dhe është nga Heidelbergu i Gjermanisë, shpjegoi se ndërsa një nga shoqet e saj të ngushta po përgatitej të martohej, ajo zgjodhi një fustan që Alena të vishte në dasmën e saj.

Ajo zgjodhi një fustan nga disenjatorja shqiptare, Albina Dyla, por kur nusja u bë nervoze se Alena mund të merrte vëmendjen e sa në ditën më të rëndësishme të jetës.

Alena vendosi ta ndajë historinë në TikTok dhe ajo u bë shpejt virale, duke fituar më shumë se pesë milionë shikime dhe duke ndezur një stuhi reagimesh.

Lexo lajme interesante

You may also like