Modelja e njohur po bëhet sërish nënë – Shqip

by admin
Spread the love

Adam Levine dhe Behati Prinsloo janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Sipas revistës People, këngëtarja e Maroon 5 dhe modelja e Victoria’s Secret po rrisin familjen e tyre, e cila tashmë përfshin vajzën 5-vjeçare Dusty Rose dhe vajzën katër-vjeçare Gio Grace.

Sipas revistës, çifti – i cili u martua në vitin 2014 – u pa për drekë në Santa Barbara të hënën, ku Prinsloo raportohet se shfaqi barkun e rrumbullakosur me një fustan mëndafshi me lule.

Levine dhe Prinsloo kanë ruajtur me zell privatësinë e fëmijëve të tyre, me Dusty Rose që bëri paraqitjen e saj të parë publike në ceremoninë e këngëtares në Hollywood Walk of Fame në vitin 2017, ku ai i tha turmës: “Unë jam unë për shkakun tuaj. Unë kam një vajzë, kam gruan më të bukur në të gjithë botën, jam një nga njerëzit më me fat që kam jetuar ndonjëherë dhe nuk ka lidhje me mua. Ka të bëjë me njerëzit që më duan më shumë. Dhe kështu i falënderoj të gjithë ata njerëz.”/Botapress.info/

You may also like