“Mjafton që të shkoni ne Surrel”, Komisioni Hetimor për Bechetti-in: T’i paguajë lekët Rama, jo shqiptarët, kaq duam ne

by admin
Spread the love
728x90px

Aksioni opozitar në këtë seancë plenare ka qenë pikërisht ngritja e një Komisioni Hetimor për çështjen Bechetti. Deputeti Enkelejd Alibeaj tha se me ngritjen e këtij Komisioni do të ndihmonte për të hedhur dritë në këtë aferë korruptive, siç e quan ai.

“50 euro do të paguhen nga xhepi i gjithsecilit për tekat e këtij, nuk mjafton rritja e çmimit të bukës, të karburantit, jo nuk mjaftojnë, policia e Edi Ramës i mësyu në mediat e vet, Engjell Agaci thërret Bechetti, të bëjmë dritë, pse urdhëroi policinë dhe prokurorinë, pse urdhëroi Engjel Agacin, t’i paguajë Rama këto lekë, asnjë shqiptarë, vetëm një njeri, ka para ai, mjafton që të shkoni në Surrel”, tha Alibeaj.

bekimcair

ash-ads

Lajme interesante

You may also like