Milano shënon gol ndaj ekipit Rennes në minutën e 32′

by admin
Spread the love

Është shënuar goli i parë në stadiumin “San Siro”, ku po luhet ndeshja mes Milanit dhe Rennes, e vlefshme kjo për Ligën e Evropës.

Është shënuar goli i parë në stadiumin “San Siro”, ku po luhet ndeshja mes Milanit dhe Rennes, e vlefshme kjo për Ligën e Evropës.

Milani ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Rennes, përmes golit të shënuar nga Ruben Loftus-Cheek, raporton KosovaPress.

Loftus-Cheek shënon në minutën e 32’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

You may also like